PYTANIE 1. Ile numerów liczy kolekcja?
ODPOWIEDŻ: Kolekcja będzie liczyła 60 tomów.

PYTANIE 2. Jak często będą się ukazywały kolejne tomy?
ODPOWIEDŻ: Kolejne tomy będą się ukazywały co 2 tygodnie. Numer drugi (tom 3 + tom 4) ukaże się 04.09.2013.

PYTANIE 3. Ile będzie kosztował jeden numer?
ODPOWIEDŻ: Cena regularnego numeru, zawierającego jeden tom, dostępna w kiosku, będzie wynosiła 24,99 zł. W ofercie dla prenumeratorów jeden tom będzie kosztował tylko 21,99zł.

PYTANIE 4. Czy można kolekcję zaprenumerować od dowolnego numeru?
ODPOWIEDŻ: Nie, oferta dotyczy tylko i wyłącznie prenumeraty od tomu 1, 3 lub 5.

PYTANIE 5. Czy można zaprenumerować wybrane numery?
ODPOWIEDŻ: Niestety, nie. Można natomiast zamawiać wydane już numery, które zostaną wysłane za zaliczeniem pocztowym. Oczywiście można zamawiać dowolną ilość numerów, a koszty wysyłki ok. 6zł doliczane są do paczki.

PYTANIE 6. Czy można zaprenumerować kolekcję w formie przedpłaty?
ODPOWIEDŻ: Niestety, nie. Przygotowaliśmy nową formę prenumeraty, tak aby zakup kolekcji nie nadwerężał Pana/Pani budżetu domowego.

PYTANIE 7. Czy przy zamówieniu większej ilości numerów archiwalnych, mogę otrzymać rabat?
ODPOWIEDŻ: Niestety, infolinia nie jest upoważniona do udzielania tego typu rabatów. Prosimy o bezpośredni kontakt z wydawcą.

PYTANIE 8. W moim kiosku nie ma już pierwszego numeru? Gdzie mogę go kupić i w których kioskach będą dostępne kolejne numery?
ODPOWIEDŻ: Przykro nam, że nie udało się Panu/Pani kupić pierwszego numeru. Może jednak Pan/Pani złożyć zamówienie u nas, za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta tel. (22) 48 75 333. Zrealizujemy je w ciągu 30 dni. Można także zamawiać kolejne numery, jeśli nie uda się ich kupić w kiosku. Do ceny egzemplarza doliczamy jednak wówczas ok. 6 zł opłaty pocztowej. Skontaktujemy się z dystrybutorem prasy w Pana/Pani mieście/ miejscowości w celu zwiększenia nakładu przeznaczonego do sprzedaży w Pani kiosku lub w kioskach okolicznych.